در حال بارگذاری... ،لطفا منتظر بمانید

سئو

سئو چیست؟

به فرایند بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو مانند گوگل، سئو میگویند. به عبارتی دیگر وقتی شما مطابق استاندارد های موتور جست و جو سایت خود را طراحی میکنید و فعالیت میکنید اعتبار سایت شما بالا میرود و صفحات شما در صفحه اول موتور جست و جو نمایش داده میشود و این امر باعث افزایش ترافیک و فروش شما میشود.

چرا به سئو نیاز داریم؟

همین الان که شما درحال خواندن این متن هستید میلیون ها کاربر درحال گشت و گذار در اینترنت هستند شما میتوانید با بهینه سازی سایت خود کاربران رو به سمت سایت خود بیاورید، کسب و کار خودتون رو بهشون معرفی کنید و اونها رو به مشتریان کالا یا خدماتتون خودتون تبدیل کنید.

آمار جالب درباره سئو

آمارهای جهانی نشان می دهد که ۷۰ درصد بازدیدکنندگان موتورهای جستجو معمولا با وجودی که هر چند میلیون صفحه از یک جستجو به آنها پیشنهاد داده شود تنها همان ۷ گزینه ابتدای صفحه نخست را انتخاب می کنند و ۳۰ درصد کاربران نیز حداکثر تا دو صفحه بعد را انتخاب خواهند کرد و حتی از منظر معتبربودن موارد یافت شده نیز باید گفت که صفحات بعدی موتورهای جستجو دارای اطلاعات به روزی نیست؛ اما در نهایت به لحاظ روانی کاربر چون می بیند که در یک جستجو، موتور جستجو یک میلیون صفحه پیدا کرده است این تصور برایش به وجود می آید که این موتور جستجو بسیار کامل و جامع است.

مراحل بهینه سازی سایت (سئو)

تجزیه و تحلیل

تحلیل کردن رقبا ، تحلیل کردن سئو سایت ، بررسی لینک های خارجی ، تحقیق کلمات کلیدی و …

تدوین استراتژی سئو

تدوین استراتژی ،و تخمین هزینه و طول مدت پروژه

برطرف کردن ایرادات سایت

برطرف کردن مشکلات داخلی سایت از جمله سرعت سایت ، ساختار کلی سایت ، ارور ها ، ساختار لینک ها و …

تولید محتوا

تولید محتوای تخصصی و بهینه شده

تولید بک لینک

تولید بک لینک با کیفیت ، با استراتژی حرفه ای

رسیدن به نتیجه دلخواه

رسیدن به رتبه مورد نظر ، افزایش ترافیک ، افزایش فروش و …

SEO

تعرفه سئو

هزینه سئو شما به معیار های زیادی بستگی دارد به عنوان مثال وضعیت فعلی سایت شما، وضعیت رقبا سایت شما، میزان محتوایی که باید تولید شود، میزان بک لینکی که باید ساخته شود و … به همین دلیل نمیتوان برای سئو نرخ ثابتی تعیین کرد.
میتوانید برای شروع آنالیز سئو سایت شما و تخمین زدن هزینه و زمان لازم برای پروژه سئو سایت خود برو روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مشاوره رو پر کنید.

کلیک کنید

نوشته‌های تازه

خبرنامه

در خبرنامه وبسایت ما ثبت نام کنید تا اخبار وبسایت را به صورت روزانه در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم